PHILIP SUTTON, RA (B.1928). SARAH MILLARD.

4070543. PHILIP SUTTON, RA (B.1928). SARAH MILLARD.

Signeret og titlet og dateret 1979 a tergo, olie på lærred
99,5 x 99,5 cm; 109 x 109 cm samlet.

God stand; nogle små og diskrete områder af craquelure øverst til venstre.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 335