GILBERT NIELSEN. VÆGSKULPTUR, aluminium.

406753. GILBERT NIELSEN. VÆGSKULPTUR, aluminium.

Monteret på træplade. 28x22 cm. Signeret Gilbert og dateret -76.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.742