GÖRAN ANDERSSON. Dungen, olie på Panel, signeret.

406408. GÖRAN ANDERSSON. Dungen, olie på Panel, signeret.

31 x 45 cm.

Smuds. Knitrer.

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 45 cm.

Smuds. Knitrer.

Antal besøg: 3.079