Et vægur, guld pendyle, rokoko stil.

4062874. Et vægur, guld pendyle, rokoko stil.

Forgyldt træ.
Højde ca. 60 cm.
Bredde ca. 30 cm.

Ikke funktionstestet, funktionsdygtig tilstand, ridser og malingstab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt træ.
Højde ca. 60 cm.
Bredde ca. 30 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 204