ERIK HAAMER. „Privat område“.

ERIK HAAMER. „Privat område“.
4053691. ERIK HAAMER. „Privat område“.

Olie på lærred, 45,7 x 55 cm, karmmål 59 x 69 cm. Signeret og dateret Haamer 48.

Lys bølget lærred.

Kunstner/designer

Erik Haamer (1908–1994)

Tema

Baltic art - A Collection: Part I

Få foretaget en gratis vurdering!

Lys bølget lærred.

Kunstner/designer

Erik Haamer (1908–1994)

Tema

Antal besøg: 634