ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

405211. ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

Bredde 118, dybde 59, højde 74 cm.

Brugsslitage, nogle ormehuller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 836