ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

405209. ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

Bredde 113, dybde 556, højde 74,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 707