SKÆNK, 1800-tallet.

SKÆNK, 1800-tallet.
405164. SKÆNK, 1800-tallet.

Malet fyrretræ.
Bredde 110, dybde 47, højde 124 cm.

Brugsslitage, farvepletter, knop og lille stykke støbning mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
405164. SKÆNK, 1800-tallet.

Malet fyrretræ.

Antal besøg: 984