Kommode, intarsia, midten af det 20. århundrede.

404501. Kommode, intarsia, midten af det 20. århundrede.

Marmorplade. Indvendig med 4 skuffer. Bredde 70 cm. Dybde 42 cm. Højde 75 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 670