VIOLINER MED STRENG, 2 stk., mærke mangler.

404458. VIOLINER MED STRENG, 2 stk., mærke mangler.

Længde 60-68 cm.

Brugsslitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 60-68 cm.

Brugsslitage og skader.

Antal besøg: 833