BAR, kobber på benstativ, 1900-tallet.

404326. BAR, kobber på benstativ, 1900-tallet.

Kobberbalje med afløb, diameter 67 cm Højde 40, med benstativ højde 63 cm.

Tap mangler, buler og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 974