LAMPEFÅDE, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, sign.

404295. LAMPEFÅDE, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, sign.

Højde ca. 34 cm.

Brugsslitage, lampeholder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 34 cm.

Antal besøg: 3.792