RINGSTALL, Frans Holm, 1868, Wadstone, Sølv.

403653. RINGSTALL, Frans Holm, 1868, Wadstone, Sølv.

Højde ca 8 cm.
Delvist forgyldt.

Brugsslitage. Der mangler en blomst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 8 cm.
Delvist forgyldt.

Antal besøg: 884