VINTAGE KNALLERT, DKW Hummel, 1958.

4030139. VINTAGE KNALLERT, DKW Hummel, 1958.

49cc. 0,8 hk, brændstofforbrug 0,15 lit/mile, 3 gear, bong karburator med halvautomatisk choker og luftfilter. Motornummer 0109789, stelnummer 398688910 (lidt utydelige tal), farvenummer 0158898.

Div reservedele og brugsanvisning medfølger.

Køberprovision: Motorkøretøjer: 12,5% + 80 SEK, inkl. SKAT.

Slid og slitage. En luge på venstre side mangler. Ikke funktionelt testet.

Tema

Motorcycles & Mopeds

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Motorcycles & Mopeds

Antal besøg: 2.457