ÆSKE med PEN og LUP, 1900-tallet.

402131. ÆSKE med PEN og LUP, 1900-tallet.

Malakit og sort sten, forgyldte detaljer, æskelængde 23,5 cm, bredde 10 cm, højde 4 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.067