MULBERRY, Rejsetaske/weekendtaske, scotschgrain.

4019793. MULBERRY, Rejsetaske/weekendtaske, scotschgrain.

Foret med morbærmønstret stof, indvendig åben sidelomme, detaljer i brunt læder og gult metal. adresselinje, hængelås med 2 nøgler. Længde 43 cm, bredde 21 cm, højde ca. 32 cm.

Brugsspor. Trykknap på den ene side mangler.

Tema

Meet the spring

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Meet the spring

Antal besøg: 1.024