NØDDKNÆKKER, rod, signeret EC (Erik Molin).

401874. NØDDKNÆKKER, rod, signeret EC (Erik Molin).

Længde 18 cm.

Afslag på hage, se billede. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 18 cm.

Antal besøg: 2.146