TASKE, Tote Bag, Gucci. Italien.

401774. TASKE, Tote Bag, Gucci. Italien.

Længde ca. 32 cm. Højde ca. 39 cm.
Logo mønstret med detaljer i mørkeblåt læder og rød/blå tekstil.
Tag mærket "Gucci, Made in Italy! og dybt stemplet i læder 002 904 0131.

Noget hårdere slid i hjørner og håndtag. Brugsslitage. Mindre indvendige pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.411