DIGERIDOO, blæseinstrument, Australien, 20. århundrede.

400700. DIGERIDOO, blæseinstrument, Australien, 20. århundrede.

Digeridoo, træblæseinstrument Længde 125,5 cm.

Brugsslitage, forreste del vandskadet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.112