SKOLEPLANER, 4 stk, begyndelsen af 1900-tallet.

400641. SKOLEPLANER, 4 stk, begyndelsen af 1900-tallet.

Tobak, ris, bambus og kokospalme.
Cirka 65 x 85 cm.
Det svenske forlag PA Norstedt & Söner.

Alders- og Brugsslitage, etiketmærkning.
Ophængskrog mangler på det ene bræt.
Et bræt med vandskade i højre kant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 65 x 85 cm.

Antal besøg: 2.200