TABEL, FUNKTION, 1930'erne.

TABEL, FUNKTION, 1930'erne.
400579. TABEL, FUNKTION, 1930'erne.

Fineret med bundet birk og zebrano. To skuffer i sargem med sorte knopper. Glasskive med underliggende kort. Længde 65. bredde 50, højde 59 cm.

Aldersrelateret slitage og mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.189