SKEER, og sauceske, 5 dele, sølv, 1900-tallet.

400098. SKEER, og sauceske, 5 dele, sølv, 1900-tallet.

Kartoffelske, Larsson Otto, Landskrona, 1929, længde 18 cm Sovseske, "Svensk tip, GAB, 1929, længde 20 cm 2 kaffeskeer, længde 10,5-12,5 cm Ske, længde 21,5 cm Vægt 188 gram.

Ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 709