Kommode, gustaviansk stil, Haupt model, 20. århundrede.

399657. Kommode, gustaviansk stil, Haupt model, 20. århundrede.

Med stenplade. Indlæg.
Længde 112 cm Bredde 47 cm Højde 80 cm.

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med stenplade. Indlæg.

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.547