Hovedgærde, metal, 20. årh.

Hovedgærde, metal, 20. årh.
3986032. Hovedgærde, metal, 20. årh.

højde 155 cm, bredde 189 cm.

mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 155 cm, bredde 189 cm.

mindre slitage.

Antal besøg: 748