Kommode for skuffer, snor, hvidkalket eg, 7 skuffer, mærket String.

3980807. Kommode for skuffer, snor, hvidkalket eg, 7 skuffer, mærket String.

Kommode med 7 skuffer.
Højde 112 cm, bredde 58 cm, dybde 45 cm.

Brugsslitage, ridser, bundkassen med reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommode med 7 skuffer.

Antal besøg: 1.457