HAVEBORD med parasol.

HAVEBORD med parasol.
398027. HAVEBORD med parasol.

Længde 102, bredde 102, højde 74 cm. Parasol mangler underdel og fod. Dybt land, skandinavisk design.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
398027. HAVEBORD med parasol.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.728