OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, signeret Diaz.

397798. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, signeret Diaz.

Ca. 86x64 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 86x64 cm.

Antal besøg: 4.042