ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

397136. ÅRHUNDREDE TABEL, 1800-tallet.

Længde 120 cm Bredde 125 cm Højde 74 cm 2 ekstra skiver medfølger, bredde 41,5 cm/skive.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.078