CUP, tin, stemplet Ystad Tin, 1941.

397082. CUP, tin, stemplet Ystad Tin, 1941.

Højde 21 cm.

Brugsslitage, mindre bule.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 21 cm.

Brugsslitage, mindre bule.

Antal besøg: 1.401