HØJTTALERE, et par, Sonab OD11.

397065. HØJTTALERE, et par, Sonab OD11.

Længde ca. 26 cm.

Brugsslitage, mærker mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 26 cm.

Brugsslitage, mærker mangler.

Antal besøg: 4.762