LEONARD WIEDH. Olie på lærred, signeret.

396880. LEONARD WIEDH. Olie på lærred, signeret.

Kystlandskab, ca. 71x126 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystlandskab, ca. 71x126 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.534