ELIS LINDGREN. Strisser efter. Olie på limet lærred.

396496. ELIS LINDGREN. Strisser efter. Olie på limet lærred.

58 x 86.

Revner, ridser, snavs, retouchering.

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 86.

Antal besøg: 1.621