IKEA, GLASBORD „BLOMSTER“ MED SORTE BUKKE.

3949819. IKEA, GLASBORD „BLOMSTER“ MED SORTE BUKKE.

Højde 70, længde 150, bredde 80 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 404