HYLDE, snoremodel, midten af det 20. århundrede.

394802. HYLDE, snoremodel, midten af det 20. århundrede.

Længde 70 cm Bredde 19 cm Højde 73 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 602