DEKORATIV PLADE MAX.

DEKORATIV PLADE MAX.
394680. DEKORATIV PLADE MAX.

Dekorativ tallerken - Hoechst, blåt hjulmærke med malermærke, 20. århundrede, med bølget, åben flettet kant, polykrom bærdekoration, forgyldt, D: ca 26cm.

meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!
394680. DEKORATIV PLADE MAX.

meget god stand.

Antal besøg: 1.056