KUNSTGLAS, 5 dele, dels Flygfors, 1950'erne.

394541. KUNSTGLAS, 5 dele, dels Flygfors, 1950'erne.

3 vaser, højde 28-22 cm. 2 skåle, længde 17-15 cm. To dele signeret Paul Kedelv Flygfors og dateret 1955.

Der forekommer mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Der forekommer mindre ridser.

Antal besøg: 643