393612. HANS HANSEN ARMBÅND sølv 925 signeret.
Det dobbelte sølvarmring er lavet af to sammenflettede cirkulære armringe. De er stemplet med renhedsmærket 925 og designerens signet af Hans Hansen, Danmark.
Solid design, diameter 7,7 cm, vægt 34,8 gram.