TRICYKEL, børn. 20. århundredes første halvdel.

393131. TRICYKEL, børn. 20. århundredes første halvdel.

Metal og træ. Længde 65 cm.

Brug/aldersslitage. Rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Metal og træ. Længde 65 cm.

Brug/aldersslitage. Rust.

Antal besøg: 1.286