BORDSIDER, "Stjernen", 20. århundrede.

393089. BORDSIDER, "Stjernen", 20. århundrede.

Cittrans mål: Længde 52,5 cm, Bredde 41,5 cm, Højde 4,5 cm.
Tuning nøgle er tilgængelig.
Bæretaske.

Alder og Brugsslitage.
Der er tør revne.
Næsten en hel kortside har løsnet sig i limningen.
Transporttasken med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tuning nøgle er tilgængelig.
Bæretaske.

Alder og Brugsslitage.
Der er tør revne.
Transporttasken med slid.

Antal besøg: 2.995