LYSSTAKE, træ, Kina, 20. århundrede.

392278. LYSSTAKE, træ, Kina, 20. århundrede.

Højde 39 cm, rigt udskåret i træ med dekoration af drager, der understøtter en lysestage.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 803