TØNDE, samling, 6 stk., Rörstrand, Gustafberg.

391767. TØNDE, samling, 6 stk., Rörstrand, Gustafberg.

3 "Anna"/"Green Anna" stemplet Göteborg, længde 34-35 cm.
2 "asiatiske fasaner" Gustafsberg, længde 32,5-38 cm.
1 Tønde "Flydende Blå" Rørstrand, længde 36,5cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 856