ANDERS GUSTAF KOSKULL. Olie på Panel, signeret.

391453. ANDERS GUSTAF KOSKULL. Olie på Panel, signeret.

Kvinde ved komfur. Ca. 33x39 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.218