VAS, Tällbergs Keramik, dateret -69.

390909. VAS, Tällbergs Keramik, dateret -69.

Signeret 69 L(?) og to symboler. Har tidligere kostet 250 kr.
Med fem munde, hvoraf den ene er blokeret.
Højde 25 cm.

Brugsslitage, den ene "fod" slået af.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 907