RING, århundredeskiftet 1800/1900, sølv med lilla sten.

390738. RING, århundredeskiftet 1800/1900, sølv med lilla sten.

Indvendig diameter 16 mm.

Brugsslitage og 2 små sten mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendig diameter 16 mm.

Antal besøg: 1.411