CHRISTO. Indpakket rigsdag, projekt for Berlin. Collage 1994.
390736. CHRISTO. Indpakket rigsdag, projekt for Berlin. Collage 1994.
Hristo Vladimirov Yavashev (13.06.1935 Gabrovo, Bulgarien); Forlag Schumacher Edition Fils, offset litografi, signeret i blåt, uindrammet. mål ca. 70x50 cm.