BERNARD QUENTIN. Gouache, signeret og dateret 50.

390212. BERNARD QUENTIN. Gouache, signeret og dateret 50.

Sammensætning, ca. 32x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning, ca. 32x24 cm.

Antal besøg: 949