SOFA, Chippendale-stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

389710. SOFA, Chippendale-stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

Udbenet hårdttræ og rattan, længde ca. 180 cm.

Brugsslitage. Den ene kortside med skader på rattan.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.541