KNIVE, OST- og SALTFLASKE, 5 dele, bl.a. Samisk håndværk.

389624. KNIVE, OST- og SALTFLASKE, 5 dele, bl.a. Samisk håndværk.

2 knive i rensdyrhorn og læder signeret "BL", længde 16,5 - 24 cm. 2 par bh'er længde 11 - 15 cm.
1 saltflaske, længde 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 saltflaske, længde 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.615