Kommode, midten af det 20. århundrede.

388734. Kommode, midten af det 20. århundrede.

Længde 75 cm Bredde 37,5 cm Højde 86 cm.

Alder og Brugsslitage.
Ridser, pletter.
Benene løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Ridser, pletter.
Benene løse.

Antal besøg: 918