FULLMÆGTIGT, 2 stk., 18/1900 tallet.

387203. FULLMÆGTIGT, 2 stk., 18/1900 tallet.

Samlet længde henholdsvis 90 og 95 cm.

Brugsslitage. Et kar mangler og et kar er gået i stykker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.033